Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві можна сходити на благодійне побачення

У Полтаві можна сходити на благодійне побачення

У Полтаві можна сходити на благодійне побачення. 10 березня стартував молодіжний аукціон, спрямований на збір коштів для дітей з порушеннями зору. Більше про це – далі в сюжеті.

Анна Комар, журналіст: Щоб долучитися до акції, необхідно зайти на сайт аукціону побачень, обрати фото людини, з якою виникне бажання познайомитися і зробити ставку. Переможець отримує контакти обранця.

Інший спосіб – самому зареєструватися як лот. Обов’язкова умова – піти на дружню прогулянку з тим, хто сплатить максимальну суму. Мінімальна ставка аукціону – 20 гривень.

Вікторія Рєпка, координатор Всеукраїнського БФ «Серце до серця»: Близько 140 осіб у нас вже зареєстровані. Сьогодні ввечері будуть викладені лоти і почнуться торги.

На благодійне побачення можна піти протягом березня. Зібрані за цей час кошти витратять на обладнання для дітей з вадами зору.

Вікторія Рєпка, координатор Всеукраїнського БФ «Серце до серця»: Ми збираємо для офтальмологічного відділення дитячої лікарні на Леваді. Туди будуть всі кошти спрямовані. Можливо, вистачить коштів на щось дуже круте, дуже дороге. А, можливо, навпаки. Тому будемо дивитися вже по зібраним коштам.

Потреби в апаратурі у дитячої міської лікарні великі, говорить завідувач реанімації Володимир Саричев. І додає: деяке обладнання необхідно було замінити ще десятиліття тому.  

Володимир Саричев, завідувач реанімації Полтавської дитячої клінічної лікарні: Всё, что было поставлено в предыдущие годы, оно уже свой ресурс начало исчерпывать. Нам бы хотелось иметь и более высокоточное оборудование у себя в больнице, ну а также больше следящей аппаратуры.

Як ставляться полтавці до збору коштів на потреби хворих дітей?

Голос:Позитивно, тільки щоб кошти були! З коштами проблеми!

Голос:Біля магазину як стоять скриньки, то я покласти стараюся, якщо у мене єсть у кармані.

Голос:Я вважаю, що це може врятувати комусь життя

Аукціон побачень організували волонтери благодійного фонду «Серце до серця» у рамках дванадцятої всеукраїнської благодійної акції.