Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

170 голів ОСББ в області навчали управлінській роботі

170 голів ОСББ в області навчали управлінській роботі

Як керувати багатоквартирними будинками? Більше ніж 170 голів  ОСББ в області  навчали управлінській роботі. Для учасників  проводили тренінги, семінари та надавали консультації в рамках проекту, що стартував минулого року. Докладніше?– в наступному сюжеті.

На проект ОСББ для управителів з обласного бюджету спрямували 20 тисяч гривень. Втілила ідею в життя Ірина Білобородова.  Під час навчання голів ОСББ фахівці  надавали  юридичні послуги, що стосувалися різних організаційних питань.

Ірина Білобородова, представник асоціації підтримки ОСББ м. Полтава: Ми намагалися поділитися досвідом з юридичної точки зору, з технічної і організаційної. Це самі найважливіші моменти, які необхідні для управління будинків.

Також учасників проектувчили,  як правильно передавати багатоквартирні будинки з балансу комунального підприємства на баланс ОСББ  та діяти у рамках закону. Такий досвід став у нагоді і Валерію Писанці. Своїми знаннями він нині ділиться й з іншими колегами.

Валерій Писанка, голова ОСББ (с. Терешки): После таких лекций от представителей там компаний, потом проводили именно тренинги узкого направления: по бухгалтерии, по энергозбереженню, в будинках, заміні каналізації, про утепления. И  тогда вот слушаешь, там были и плакаты, и представители банка, которые разъясняли,  как это все  работает. Естественно, когда есть информация, тогда есть положительное в вопросах создания и ведения хозяйства в ОСББ.

Всього проектом охопили 17 міст області. Тренінги провели, зокрема,  у Полтаві, Миргороді, Гадячі, Кобеляках, Кременчуці, Горішніх Плавнях.