Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

Лейкоз великої рогатої худоби, сільські громади проти децентралізації та вартість путівок у літні табори. Про все це у  дайджест подій з регіонів області.

Лохвицький район. Лейкоз великої рогатої худоби виявили у сільськогосподарському товаристві «Токарі». Хворих тварин вивезли з території Лохвиччини, молоко підприємство нині не продає. З 10 березня в Токарівській сільській раді запровадили карантинні заходи.

Лубенський район. Громада села ШекІв виступила проти об’єднання з Сенчею. Селяни висловилася проти порушення меж району, а ініціативна група зібрала підписи та ініціювала громадську сходку. З дванадцяти депутатів сільради на зібранні був присутній лише один. З пропозицією об’єднання у спільну громаду до жителів Шеків звернулися сільські голови суміжних сільських рад: Вовчицької та Снітинської.

Кременчук. Цього року вартість путівок у позаміські заклади оздоровлення та відпочинку становитиме близько 5 тис. грн. Приміром,  у табори «Чайку» та «Кредмаш» вони коштуватимуть  5 250 грн. на 21 день. Придбати путівки можна за програмою здійснення часткової оплати вартості у позаміські табори області за рахунок міського і обласного бюджетів.

Матеріали  підготовлено за повідомленнями прес-служб