Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Полтавські каратисти стали переможцями Кубку України

Кубок України з карате серед спортсменів з вадами слуху провели  у Полтаві. Про  результати наших спортсменів у наступному репортажі.

Після того,  як карате потрапило до олімпійської програми,  увага до цього виду спорту зросла. У Полтаві вперше провели кубок України серед спортсменів з вадами слуху. На змагання приїхали більше тридцяти учасників із семи областей. Наші каратисти традиційно одні із фаворитів.

Олександр Верещака, начальник регіонального центру «Інваспорт»: Цей вид спорту молодий, тому він тільки розвивається. Приємно, що 13 учасників з Полтавщини складають кістяк нашої полтавської команди і збірної команди України.

Микола Богодистий, заслужений тренер України з карате: Наша головна задача це підготовка до дефолімпіади влітку. Вона пройде у Туреччині. І наша команда зараз проходить відбір щоб туди потрапити.

Кубок проводили у восьми категоріях, з яких у семи були кращі полтавські спортсмени. Зокрема «золотим» виступом відзначилася дворазова чемпіонка світу Інна Мажара

Інна Мажара, чемпіонка світу (2008,2010), дефлімпійська чемпіонка 2013:Фізичні складнощі витримувати легко, а морально - складно. Я не хочу програвати і постійно думаю про це. І тому тренуюся.

У загальнокомандному заліку Полтавська область посіла перше місце, завоювавши сім золотих, п’ять срібних та три бронзові нагороди. Друге і третє місце посіли відповідно каратисти Житомирщини і Донеччини.

Павло Дубінін, головний суддя: Мені вже не вперше доводиться судити такі змагання вид спорту і я з задоволенням відмічаю, що ті задачі, які перед собою ставлять спортсмени, вони виконують. Думаю,  Україна з честю виступить на дефлімпіаді.