Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

У Полтаві змагалися КВНщики

У Полтаві змагалися КВНщики

Найкращі, а значить найсмішніші! Із 27-ми шкільних команд області у фінальній грі  22-го  обласного-конкурсу КВН – команд веселих та найкмітливіших  - п’ять дійшли до фіналу. Яка з них перемогла – дивіться у наступному сюжеті.

Обрати кращих кавеенщиків фіналу було досить непросто, говорить координатор проекту Олександр Рець. У відбірковому етапі взяли участь близько 180-ти команд із Полтавщини.  Найсильнішими виявилися п’ять: «Браво» - Нові Санжари, «Кадри» - Лубни, «38-й-універсал» - Полтава, «Фортуна» - Зіньків та «Бонжур» - Шишаки.

Олександр Рець, координатор проекту: КВН, як такий в Україні, вже в останні роки, він дещо змінився. У нас найбільше популярною є ліга сміху. КВН трішечки із телеекранів наших зник. Ми вважаємо, що для нас прийнятний формат більше КВН, коли команди самі готуються. Основними жартами є, все таки, школа, і все, що з нею повязано.

Змагалась молодь у 5-ти конкурсах: візитівка, біатлон, відеоозвучка, домашнє завдання і розминка. Тема гри сезону «Шкільні традиції».  Про неї у  команди  «Кадри» із Лубен знайшлося чимало жартів.  Також у  минулорічних переможців є своя щаслива фішка.

Гравці, команда «Кадри»: Де б ми не знаходилися в різних місцях. Це якби наша традиція. – виглядає це приблизно так: команда чхає на щастя. Для нас найголовніше завжди залишатися командою. Це і на сцені, і поза сценою. Мені вона допомогла творчо відкритися, стати більш артистичною, допомогла себе легко почувати на сцені, не соромитися. Коли ти смієшся, посміхаєшся, ти бачиш світ трішечки по-іншому. І ти піднімаєш настрій не тільки собі, а й навколишньому середовищу.

Кричалками та плакатами зустрічали вболівальники команди на сцені.

Голоси: Фортуна супер! Фортуна клас! Разом переможем вас.

В обласних змаганнях КВН-2017 серед загальноосвітніх та позашкільних закладів перемогла команда «Бонжур» із Шишацької гімназії для обдарованих дітей. Вони поїдуть на фінал Кіровоградської обласної шкільної ліги КВН 31-го березня.