Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Кожна 5 дитина не має батька

Кожна 5 дитина не має батька

2017-го року матерям-одиначкам  на одну дитину, як і пенсіонерам, державну допомогу  індексуватимуть.  За даними Міністерства соціальної політики України протягом 15 років  з моменту введення спеціальної державної допомоги одиноким матерям, їх кількість в Україні виросла в 22 рази. Іншими словами кожна 5 дитина сьогодні офіційно не має батька.

З 2016 року на урядовому рівні прийнято рішення виплачувати більше коштів матерям, які самостійно виховують дітей і на тих дітей, на яких один з батьків не платить по тій, або іншій причині аліменти.

Загалом соціальна допомога зросла на 12,5%. Нині  прожитковий мінімум для повнолітніх становить 1600 гривень. При цьому найменша сума допомоги  1208 грн.

Світлана Матуйзо, заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА: Як же визначається  розмір допомоги одиноким матерям. Це різниця 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку  та середньомісячним доходом сім’ї  в розрахунку на одну особу. Прожитковий мінімум на одну дитину.