Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Активний та розумний відпочинок від «Лтави»

Активний та розумний відпочинок від «Лтави»

Активний та розумний відпочинок від «Лтави».  Дорослі та діти-майбутні журналісти обласної телерадіокомпанії традиційно влаштували «Дні здоров’я» до початку весни. Інтелектуально-розважальний тренінг провели на базі оздоровчого центру «Маяк», що в селі Головач Полтавського району. Подробиці – далі в сюжеті.

Командний дух, «мозковий штурм» і оздоровлення. Все це зібрало дорослих та дітлахів у сосновому лісі під Полтавою. Розважаються по-різному: долають на швидкість перешкоди та складають карти місцевості.

Роман Фугаль, капітан команди «Чортополох»: Команда працює краще, ніж одна особистість, яка не може досягти того, чого може досягти команда. І зараз ми проводимо ці тренінги. Батьки допомагають своїм дітям по можливості, але діти самі таким чином формують свій стиль життя.

3 команди та 34 учасники. Дітей та батьків – порівну. Головне, що потрібне для перемоги – уважність, співпраця і взаємна підтримка.

Аліна Стовба, капітан команди «Любисток»: Це важка і складна справа, коли команда повинна показати свою максимальну згуртованість, дружність, і, звичайно, злагодженість.

Найважче завдання – якомога швидше пройти мотузковий лабіринт. Довжина його – близько 30-ти метрів. Зробити це учасники команд мали в цілковитій тиші.

Анастасія Пилипенко, капітан команди «Барвінок»: Головне – зосереджуватися. І дуже уважно слідкувати за тим, щоб не торкнутися мотузки, адже в такому випадку команда починає гру по-новому.

Маруся Фугаль, учасниця команди «Любисток»: Я ховаю волосся, адже воно може зачепитися за мотузку, і ми програємо.

Квест на уважність – пошук пакунків з підказками, схованих серед лісу. Далі – виконання різноманітних завдань.

Софія Лис, учасниця команди «Чорнобривці»: Зараз ми маємо з нашими командами бігати по нашому сектору, знаходити кульочки, в яких будуть бали. Їх потрібно розкопувати, знаходити.

І на закінчення тренінгу – весела гра на швидкісний збір цукерок.

«Дні здоров’я» журналісти телерадіокомпанії «Лтава» та юні учасники дитячої студії «Разом»  проводять кілька разів на рік.