Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаваі відкрили виставку з унікальними експонатами про АТО

У Полтаваі  відкрили виставку з унікальними експонатами про АТО

Речі та світлини з війни. Вшанувати пам'ять героїв АТО та бійців, що воюють на Сході країни,  вирішили члени Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО».  Вони представили у Полтаві виставку «Якщо не я, то хто». Приурочили її до дня українського добровольця.

Десятки  стендів із фотохронікою епізодів нинішньої  антитерористичної операції на сході країни. Уламки боєприпасів, особисті речі бійців добробатів та військових формувань, гранатомет та бойові прапори.  Серед відвідувачів виставки  «Якщо не я, то хто» доброволець батальйону «Донбас» Володимир Жмуренко. Боєць   повернувся з шахти Бутівка.

Володимир Жмуренко, військовослужбовець: Багато фото, зустрів навіть фото товаришів з якими воював.  Багато експонатів з війни. Враження добрі,  і це потрібно.

По всьому залу тематичні вітрини. Всередині фото та особисті речі полегих героїв. Їх принесли батьки та родичі бійців. Батько загиблого під Іловайськом  Олександра Мочалова каже: речі сина  підбирала дружина.

Ігор Мочалов, батько загиблого бійця АТО: Часы сына лежат, те, которые на ньом были, там браслет оборвался, и  браслет оборвался в кармане -  и по ним я его опознал.

Виставку готували два місяці. Допомагали у цьому військові,  волонтери та члени громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО».

Анатолій Ханко, ветеран АТО: Постійно діюча виставка повязана з війно на Сході з Москалями. І беде велике прохання, можливо у когось є якісь речі давайте їх накопичувати.

Подивитися виставку можна в Полтавському краєзнавчому музеї.