Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Біля Полтавської облдержадміністрації знову палали шини

Біля Полтавської облдержадміністрації знову палали шини

Біля Полтавської облдержадміністрації знову палали шини Біля Полтавської облдержадміністрації знову палали шини

Біля Полтавської облдержадміністрації зібралося учора близько двох сотень учасників АТО, волонтерів, громадських активістів. В такий спосіб вони осудили силовий розгін редуту 16 батальйону, що брав участь в економічній блокаді. Під час мітингу присутні пом’янули полеглих на фронті побратимів, символічно запаливши лампадки на шинах. Також учасники звернулися до депутатів обласної ради з вимогою підтримати звернення до Президента покарати всіх винних у силовому розгоні. А ще звільнити голову Служби безпеки України та міністра внутрішніх справ. Активісти заявили: якщо до них не дослухатимуться, то вони збиратимуться і далі. Але, говорять, виведуть на вулиці значно більше своїх прихильників. Нагадаємо, депутати Полтавської облради одні з перших підтримали блокаду окупованих територій. 

Сергій Литвиненко, ветеран АТО,  громадський активіст: Сьогодні зібралися тут для того, щоб підтримати тих хлопців, котрих, на нашу думку, незаконно запроторили за грати, почали застосовувати силу до них і розганяти цю економічну блокаду. Я прийшов у їхню підтримку. Щоб до них прислухалися, і щоб влада почала діяти в інтересах народу, а не своїх особистих.

Вячеслав Кущинський громадський активіст: Ми прийшли сюди, щоб засудити це дійство, яке було. І щоб винні були притягнуті до відповідальності. Ми прийшли з вимогами  для того, щоб їх звільнили. Друге, ми прийшли для того, щоб людей, які відповідають за вчорашній розгін притягнули до відповідальності і вони покинули свої посади. Це голова СБУ, Аваков, Аброськін. Також ми прийшли для того, щоб більше таких акцій не повторювалося.