Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині спалах лейкозу корів

На Полтавщині спалах лейкозу корів

Співпраця зі шведськими експертами із децентралізації влади, реконструкція центрального мосту та спалах лейкозу корів, - далі навини з районів Полтавщини.

Миргород.  Тут  реконструюють  центральний міст через річку Хорол. За інформацією прес-служби Миргородської міської ради,  будівельники залили 30 кубів бетону, що виготовляють на місцевому підприємстві. Далі підрядники планують продовжити роботи з облаштування підпірної стіни однієї з опор мостової конструкції та  в'язання каркасу плити проїжджої частини.

Глобине.   Представники об’єднаної  територіальної громади та компанії  SKL International  підписали меморандум про співпрацю щодо створення центру надання адміністративних послуг.  Робота компанії SKL International ґрунтується на практичних прикладах шведської моделі місцевого самоврядування й підтримці розвитку систем місцевого самоврядування у країнах, що розвиваються, та країн перехідного періоду.

Лохвицький район. Через спалахлейкозу корів на території  Токарівської сільської ради  запровадили карантин. За інформацією прес-служби Лохвицької райдержадміністрації, районне лабораторне відділення виявило лейкоз великої рогатої худоби у сільськогосподарському підприємстві «Токарі».  Хворих тварин  видалили із території району.