Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Відкрити сімейну справу допоможуть тренери проекту "Крок до підприємництва"

Відкрити сімейну справу допоможуть тренери проекту "Крок до підприємництва"

Долучитися до проекту "Крок до підприємництва" можуть жителі області різного віку. Перші навчальні тренінги розпочнуться у квітні цього року. Більше про це  Карина Москаленко.

Проект "Крок до підприємництва" реалізують другий рік поспіль. У 2016-му він був пілотним. Підвищити рівень економічної активності та зайнятості населення організатори планують у двох територіальних об'єднаних громадах  - Пирятинській та Шишацькій, а також у Полтаві та Миргороді.  Долучатися можуть і з інших районів  області.

 Катерина Бабіч тренером проекту стала вдруге. Говорить: учасникам розповідатиме про інноваційні методи маркетингу, які поліпшать їхню підприємницьку справу.

Катерина Бабіч, тренер проект: Дуже багато людей, які прагнуть стати підприємцями, але не знають, як реалізувати свою ідею. Також на це буде направлені. І ті, що вже діють підприємці  буде цікаво вислухати їхні проблеми, показати те, що це не проблеми. І це все можна легко вирішити.

Після навчання учасники проекту мають представити власний бізнес-план, адаптований під вимоги Конкурсу пільгового кредитування. Конкурс проводить обласний Департамент економічного розвитку.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА: Ми хочемо запропонувати проект мікрокредитування максимум для започаткування власної справи  - це 300 тис. грн. І відшкодування частини тіла кредиту, за умови створення нового робочого місця.

Проект реалізує громадська організація "Проекти і комунікації" протягом березня-вересня цього року. Заявки від учасників організатори ще приймають.