Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Німецькі фахівці навчають полтавських чиновників

Німецькі фахівці навчають полтавських чиновників

Німецькі фахівці навчають полтавських держслужбовців. У рамках проекту «Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі» до  Полтави завітали представники Європейської академії Берліна. Про що говорили і кого запросили в столицю Німеччини, знають наші журналісти.

Держслужбовець Вікторія Пилипенко в липні 2015-го пройшла навчання в Європейській академії Берліна. Таку можливість вона отримала завдяки програмі, яку проводять закордонні представники по всьому світу. Вона розрахована на обмін досвідом щодо впровадження основних принципів ефективного управління. Посадовець розповідає: семінар був п’ятитижневим. Основні теми:  боротьба з корупцією, впроваджені реформи в Німеччині, її результати.

Вікторія Пилипенко, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю: Ми вивчали саме досвід Німеччини, яка втілювала ті реформи на які зараз ми зорієнтовані. Як в економічному плані, так і в політичній системі.

Набутий досвід, розповідає пані Вікторія, допомагає їй в роботі. Ним  вона ділиться і з колегами.На спеціалізованих тренінгах у Німеччині навчання пройшли майже 10 державних службовців з Полтавщини. Щоб залучити більшу кількість,  розробили оновлену, стислішу,  програму.

Екерт Штратеншульт, директор Європейської академії: Саме тому, ми цього року ми розділили нашу програму на онлайн навчання, а також на семінари в Берліні.

Нагадаю, брати участь в семінарах можуть всі охочі посадовці. Фінансує програму Німеччина.