Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

На 68 тисяч гривень оштрафували ЖЕО №2 у Полтаві

На 68 тисяч гривень оштрафували ЖЕО №2 у Полтаві

У Полтаві оштрафували житлово-експлуатаційну організацію №2 та управління механізації будівництва №23. За що хочуть притягти до відповідальності  ці структури – в наступному сюжеті.

На 68 тисяч гривень оштрафували Полтавську житлово-експлуатаційну  організацію №2 . Під час розслідування виявили, що  працівники підприємства неякісно прибирали вулиці та прибудинкові території взимку. Це призвело до травматизму полтавців.

Марина Цісовська, заступник начальника 1-го відділу досліджень та розслідувань обласного тер. відділення АМКУ: Для того, щоб якісно і в повному обсязі виконати дану послугу підприємство повинно було мати достатню кількість двірників. За підрахунками безпосередньо підприємства для виконання робіт з прибирання прибудинкових територій та утримання в належному стані загального користування, необхідно було підприємству 418,5 одиниць. Фактично підприємство має 275 одиниць.

Експерти територіального відділення   провели фотофіксацію вулиць Полтави.  На тротуарах в зоні пішохідних переходів та на дорогах  сніг  не розчищали. Це призвело  до його злежування, утворення льодового покриву. А також травмування  жителів та збільшення кількості аварій на дорогах.

Володимир Оніщенко голова обласного тер. відділення АМКУ:Ми взяли інформацію із травмпунктів і ті масові звернення, які були до нас в тер відділення. І усі ми ходимо по місту Полтава своїми ногами, через ноги ми бачили якість наданих послуг.Оце я вважаю основний збиток нанесений, який нанесений мешканцям м. Полтави.

Представники комунального підприємства «ЖЕО №2»  не погоджуються  зі звинуваченнями.

Олександр Ландар, керівник КП «ЖЕО-№2»: У нас є доповнення. В нас не тільки, як кажуть люди, шо ми погано робим. В мене ще є така папка благодарностей. Ну сказали, шо це не треба.

На запитання журналістів Олександр Ландар не захотів відповідати.

Має сплатити штраф у розмірі 68-ми тисяч гривень і управління механізації будівництва №23. Воно не надало послуги по зимовому утриманню вулично-дорожньої мережі.