Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

300 малюнків Криму від дітей можна побачити в Полтаві

300 малюнків Криму від дітей можна побачити в Полтаві

Крим – це Україна. Виставку дитячих малюнків, присвячених півострову,  презентували у Полтавській галереї мистецтв. Які почуття вклали юні творці у свої роботи та яким вони бачать майбутнє Криму – дізнавалися наші журналісти.

12-річна Анастасія – авторка одного з із кращих малюнків про Крим. Дівчинка згадує Чорне море, куди часто їздила маленькою. У свою роботу, каже, вклала сподівання знову там побувати.

Анастасія Логвінова, переможниця конкурсу «Крим – це Україна»: Дівчина-Україна сидить на березі Чорного моря та держиться за свого молодшого братика – півострів Крим.  Руки, які намальовано на картині, вони хочуть забрати брата у сестри.

Давид  родом з Донецька,  кілька років живе у Полтаві. Юний художник говорить: майбутнє півострова – за дітьми. Вони зможуть повернути його. І додає:  це варто зробити хоча б заради кримської природи.

Давид Орлатий, учасник конкурсу «Крим – це Україна»: Я намалював чистий Крим, чисту прозору воду. Мис Сарич – там дуже прозора вода. Добра природа.

 «Крим – як дитина, Україна – як мати: треба тримати, й не відпускати.» Саме цю задумку вкладали діти у свої роботи.

Ярослава Ребрик, координатор ГО «КримSOS» (м. Полтава): Вони знають, що таке Крим. Вони знають, що це не просто місце, де можна відпочити. Знають, що там щось відбувається не зовсім добре і що треба щось змінювати.

Малюнків – 300, тема – одна. Полотна пронизані смутком за півостровом, і водночас сповнені надії на світле майбутнє, каже  Ярослава Ребрик.  Роботи юних полтавців можна переглянути у Полтавській галереї мистецтв до 5-го квітня. Вхід – безкоштовний.