Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Юні полтавці готуються до прильоту птахів

Юні полтавці готуються до прильоту птахів

Годівниці, малюнки та інтелектуальні конкурси. У Полтавському педагогічному університеті провели міське дитяче свято «У світі птахів». На заході з юними захисниками природи поспілкувалися і мої колеги Лілія Пархоменко та Богдан Казирід.

До прильоту птахів діти готуються заздалегідь. Близько сотні шпаківень та годівниць на оцінювання представили учні міських загальноосвітніх закладів. Семикласниця Ірина каже: у її школі про годівлю пернатих дбають. І вдома вона майструє із татом.

Ірина Крашко, учениця Полтавської ЗОШ №20: Важко було закріпити шпаківню, зробити правильний отвір для того, щоб пташки туди могли залітати.

Рима Фараджин на цьому святі вдруге. Представляє свій малюнок.

Рима Фараджин, учениця Полтавської гімназії №21: Мені дуже сподобалась іволга, вона дуже яскрава пташка, вона у нас літня, а синиці, звичайно, зимові.

Крім творчих робіт на конкурсі журі оцінює і знання про птахів. Кращих учнів відзначають грамотами та подарунками. До організації свята долучаються і студенти педуніверситету.

Марина Гриньова, декан природничого факультету Полтавського педуніверситету: Вони самі розробляють сценарій, самі підбирають конкурсні завдання, вони самі працюють із школярами, залучають школи всього міста.

Свято для дітей «У світі птахів» організовує обласний еколого-натуралістичний центр разом із Полтавським педуніверситетом близько 20 років поспіль.