Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Документальну виставку до 100-річчя створення УЦР відкрили у Полтаві

Документальну виставку до 100-річчя створення УЦР відкрили у Полтаві

Сторіччя створення Української Центральної Ради. До ювілейної дати у Держархіві Полтавщини відкрили документальну виставку. Вона складається із двох розділів: перший – про історію створення та діяльність Центральної Ради, а другий – про події 1917-1918 років на Полтавщині.

В’ячеслав Сушко, старший науковий співробітник Держархіву Полтавської області 22 фотографії, 29 текстових документів, які відображають період діяльності Центральної Ради. Ювілейна дата Української революції, зростає суспільний інтерес, люди вивчають ці проблеми. І не тільки науковці, інтелектуали, а й, звичайно, рядові громадяни.

Валентина Гудим, директор Держархіву Полтавської області

Виставку ми зорганізували для учнівської і студентської молоді. Сьогодні ми її відкриваємо, в подальшому ми будемо тут проводить уроки для молоді. Документи в основному представлені з фондів Державного архіву, але фотодокументи брали із Центрального архіву кінофотофонодокументів.

Нагадаю, Українська Центральна Рада – це революційний парламент України, який керував національним рухом у 1917-18 роках.