Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Перша леді України завітала до 34-ї Полтавської загальноосвітньої школи

Перша леді України завітала до 34-ї  Полтавської загальноосвітньої школи

Дружина Президента  Марина Порошенко завітала до 34-ї  Полтавської загальноосвітньої школи. Що привезла із собою та що побажала полтавцям перша леді країни, далі у сюжеті.

Місто із історичними будівлями та привітними й працьовитими людьми - так говорить  про Полтаву Марина Порошенко. У  місті перша леді країни з офіційним візитом вперше. За словами Марини Порошенко: Полтавщина завжди була у центрі формування й відбудови української державності.

Марина Порошенко, дружина Президента України: Я, до речі, хочу всіх привітати із 100-річчям із дня коли була проголошена українська центральна рада. Я сподіваюсь  що, саме в наші дні ми відстоюємо нашу незалежність і не будемо повторяти помилок, які були в нашій історії.

Марина  Порошенко разом із дітьми учасників АТО Полтавщини заповнила сторінки національного проекту "Книга Миру".  Для неї  діти самі обирали  фотографію  із сімейного архіву та написали побажання миру.  

Марина Порошенко, дружина Президента України: Всі вони пишуть, що найбільше щастя – це коли родина разом, коли батьки разом з дітьми і вони всі чекають, своїх захисників, своїх батьків, а іноді і мам, які також знаходяться на передовій, - додому. І я думаю, що це такий урок для всього світу, як треба берегти мир.

Побажання миру та злагоди  написав семирічний Ігор. Для "Книги  Миру" хлопчик вибрав фото,  де відпочиває з  татом Ярославом на морі.

Ігор,  син учасника АТО: Він уже два роки захищає Батьківщину. Він у Донецькій області. І він найкращий, я його дуже люблю.

Полтавська область стала одинадцятим регіоном України, де діти учасників АТО заповнили сторінки національного проекту "Книга Миру".