Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Обурені мешканці будинку знесли будівельні конструкції «газетного ряду» (відео)

Обурені мешканці будинку знесли будівельні конструкції «газетного ряду» (відео)

Прохід вільний! Історія з аркою газетного ряду в центрі Полтави на вулиці Соборності, 27 набирає обертів. Після встановлення залізних воріт і обмеження проходу, жителі будинку разом з активістами самотужки знесли будівельні конструкції. А потім віднесли їх до центрального входу в міськраду. Як це було, бачили і наші журналісти.

Після того як представники ФОП Степаненко обмежили жителям будинку прохід через арку колишнього «газетного ряду», обурена громада самотужки знесла всі будівельні конструкції. Далі без коментарів.

Нагадаємо, що за рішенням міськради ФОП Степаненко отримав дозвіл на забудову арки. Для жителів будинку прохід через арку важливий, адже інакше доводиться обходити весь дім. Також на їхню думку, порушені правила пожежної безпеки. Розповідає пан Олександр, що проживає тут понад 20 років.

Олександр, мешканець будинку по вул. Соборності, 27: Я думаю, це правильно відбувається. Це власність мешканців цього будинку. Як це так. Заходять до вас у хату і починають робити, все що захочуть. Я не знаю як влада на це дивиться, але це прямі порушення нашого права. А якщо завтра знову ворота поставлять? Я думаю буде так ж історія доти доки не відстоїмо свої права.

Наряд поліції, що прибув на місце події, намагався зупинити чоловіків у балаклавах. Але словами ділу зарадити не вдалося, тому обмежились, тим, що патрульні спостерігали, аби не було інших порушень правопорядку.

В’ячеслав Кущинський, юрист: Я, як юрист вважаю, що це їхнє законне право. Їм обмежили їх прохід, через який вони завжди ходили. Зараз вони відстоюють своє право. Пряме народовладдя.

Після того, як прохід розчистили, металеві ворота віднесли і поклали до центрального входу міської ради в знак незгоди з її рішенням стосовно цієї забудови.