Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Традиції вірмен та українців порівняла у своїй книзі Венера Ріттер

Традиції вірмен та українців порівняла у своїй книзі Венера Ріттер

Сімейні цінності та традиції вірмен і українців описала у своїй першій книзі Венера Ріттер. В ній вона поділилася тим, що може поліпшити наше життя. На презентації видання була Карина Москаленко.

Вірменка Венера Ріттер вважає себе представницею двох народів, оскільки народилася на Полтавщині. Вона говорить: дотримання традицій свого народу і передання їх дітям -  обов’язок кожної жінки.

Венера Ріттер, авторка книги: Людина те, якою вона виростає, якою стає, як вона відчуває себе в суспільстві, наскільки вона успішна в переважній більшості залежить від того, які царили цінності в сім’ї. Чи то любов, гармонія, повага.

Венера 13 років працювала юристом. Тепер стала займатися психологічною практикою. У своїй першій книзі акцентувала увагу на цінностях, що роблять кращим  наше життя. А це любов, підтримка та вміння прощати. Також авторка порівняла вірменські та українські традиції.

Венера Ріттер, авторка книги: Сімейні цінності вони взагалі, мабуть, універсальні для будь-якої нації.

Ілюструвала книгу художниця Христина Зограбян.  Перед створенням ескізів спочатку ознайомилася зі змістом. В ілюстраціях, говорить, показала повагу до старших.

Христина Зограбян, авторка ілюстрацій до книги: Повністю вся ця книга - це, напевно,  «Мудрість в корінні». Те, що ми повинні поважати наше коріння, любити, дізнаватися про це коріння.

Представник вірменської спільноти Едуард Шакарян вже прочитав книгу Венери. Говорить: авторка зібрала всі ті традиції, які існують на його батьківщині тривалий час.

Едуард Шакарян, учасник презентації: Все аспекты, которые она раскрыла, подняв этот пласт они вообщем то известны, но никто их не обобщал.

Дві тисячі екземплярів книги «Сімейні цінності та традиції. Їх вплив на життя кожного з нас» вийшли друком за підтримки Союзу вірмен  України.