Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

БК «Полтава» непереможний на домашньому майданчику

БК «Полтава» непереможний на домашньому майданчику

Полтавські спортсменки з баскетбольного клубу  «Полтава» продовжили безпрограшну серію домашніх матчів. В гості до «біло-зелених» приїхала команда з Миколаєва. За матчами стежили і наші журналісти.

У баскетбольній жіночій Вищій лізі боротьба за путівку до Суперліги вийшла на фінішу пряму. «Полтава» -  один з претендентів на підвищення у класі, і від колективу Анатолія Ніщіменка вболівальники чекають лише перемог. Особливо у рідних стінах, де «біло-зелені» в цьому сезоні непереможні.

Матч проти дівчат з Миколаєва розпочався невдало. Першу чверть «провалили»  15:23. Але потім полтавки проявили характер і зуміли переломити  хід поєдинку. Фінальний рахунок – 77:53. А кращою у складі господарок стала Вікторія Заболотня, в активі якої 34 очки. У гостей же проявила себе Ніка Корінна – 21 бал.

Ніка Корінна, гравець БК СДЮСШОР №4  (Миколаїв): Сьогодні трошки не вийшло, першу половину відіграли непогано, а потім посипалися. Не вистачило сил без ротації.

Володимир Терент'єв, головний тренер БК СДЮСШОР №4  (Миколаїв): Травми у нас. Команда хвора. Голеностоп, меніск,ахілл, післе температури, запалення.У нас біда така, в перший день так граємо – завтра виграємо.

Та  наступного дня  виграти теж не вдалося. Команда Анатолія Ніщіменка повністю контролювала хід гри і перемогла 76:56.

Анатолій Ніщіменко,  головний тренер БК «Полтава»: Вища ліга - це такий рівень,  де простих матчів не буває. Відчули свою гру. Відриви і вибігати в атаку, у нас Заболотня, Приходько, це наш козир.

Після цих перемог у трійки лідерів «Чайки», «Франківська» та «Полтави» рівна кількість програних матчів. Наступні ігри «біло-зелені» проведуть за тиждень. На глядачів очікує «полтавське дербі»: БК «Полтава» - «Полтава-баскет». Дмитро Панченко та Ігор Ізотов полтавські телевізійні новини.