Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Пирятинці розробили 10 проектів поліпшення інфраструктури міста

Пирятинці розробили 10 проектів поліпшення інфраструктури міста

10 проектів, які поліпшать інфраструктуру Пирятина, подали на  голосування місцеві мешканці. Кращі з них профінансують за кошти міського бюджету. Про авторські ідеї деяких з них дивіться у сюжеті наших колег з Пирятина.

Забезпечити місцеві гуртки для дітей сучасними матеріалами та устаткуванням  пропонує Богдан Бондаренко. Вартість проекту майже 100 тисяч гривень.

Богдан Бондаренко, автор проекту: Це різні розважальні ігри, і матеріали для 12 гуртків. Сюди входить шаховий гурток – це шахи. В’язальний, бісер.

Олександр Богатинський та Володимир Бугайов хочуть відремонтувати комплексний ігровий майданчик на території стадіону «Ювілейний». Тут, розповідають, діти зможуть грати в різні ігри.

Олександр Богатинський, автор проекту: Це комплексний спортивний майданчик теніс . На даний час ви бачите, що він потребує ремонту.

Аби зробити безпечним дитячий ігровий майданчик у селі Олександрівка потрібно майже 100 тисяч. Якщо проект виграє, каже авторка Світлана Заніздра,  діти будуть убезпечені від травматизму.

Світлана Заніздра, автор проекту: Потрібно облаштувати штучне покриття, забезпечивши їх безпеку та залучити більше дітей до рухливого способу життя.

Всього пирятинці подали на голосування 10 проектів. Ознайомитися з ними можна на сайті міської ради. На реалізацію кращих ідеї спрямують 200 тисяч гривень.