Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Кременчуцькі ліцеїсти посадили 5 тисяч сосон та ялин

Кременчуцькі ліцеїсти посадили 5 тисяч сосон та ялин

Близько 5-ти тисяч саджанців сосни та ялини висадили кременчуцькі ліцеїсти.  Природоохоронну акцію "Посади своє дерево"  приурочили до Міжнародного дня лісів, що  відзначають 21-го березня.

Кременчуцькі лісники  разом із учнями  четвертого ліцею висаджують молоді саджанці сосни в селі Кохнівка Кременчуцького району. Акцію проводять у рамках кампанії «Майбутнє лісу у твоїх руках" та двомісячника чистоти. Головна мета заходу:  відновити  ліси і привернути увагу  молоді  до проблем їх збереження.

Олексій Федюн, начальник відділу екологічної безпеки: За останній час 2/3 лісів  на планеті практично от знищено. І тому ми проводим от такі соціально-екологічні акції безпосередньо залучаєм молодь тому, що  я вважаю, що  в такому от віці, якщо людина посадила дерево, то вже в зрілому віці вона  подумає, чи можна його пошкодити, чи можна його зрубати.

Ліцеїсти  із задоволенням озеленили територію. Сподіваються, що всі саджанці приживуться і згодом на цьому місті виросте хороший сосновий ліс.

Голос:Очень понравилось садить елочки. Надеюсь они вырастут більшими и красивими.  

Голос: Саджать деревья – не сложно и очень быстро, но и полезно.

Голос: Очень весело, потому что с друзями, однокласниками. Мы работаем за идею и для озеленения прилегающих районов Кременчука.

Цього року на території Кременчуцького лісового господарства планують висадити 70 тисяч саджанців сосни та ялинок.