Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Меморандум про правову співпрацю підписали в Полтаві

Меморандум про правову співпрацю підписали в Полтаві

Аби правова допомога стала доступнішою для полтавців,  відповідний меморандум про співпрацю підписали міська рада та Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги. Меморандум передбачає  покращення рівня правової обізнаності полтавців та створення однакових можливостей їх доступу до правосуддя. Громадян інформуватимуть про їхні права, аби ті змогли безперешкодно отримувати безоплатну правову допомогу. Документ підписали міський голова Олександр Мамай та директор регіонального центру Олександр Черчатий.

Олександр Черчатий, директор регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області: Тому в першу чергу правопрвсітницькі заходи – це і в територіальній громаді, навчальних закладах, установах, організаціях. Це створення дистанційних консультаційних пунктів, в різних установах, організаціях.

Віталій Нікіпелов, заступник міського голови: Звичайно є велика прогалина в наданні якісної доступної допомоги для людей, в кого нема коштів  для оплати послуг адвоката і Центри безоплатної допомоги заповнюють цю прогалину.