Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві презентували фотовиставку "Полтава усміхається"

У Полтаві презентували фотовиставку "Полтава усміхається"

Усмішка на світлинах. В обласному центрі  представили виставку місцевого фотохудожника Володимира Короткова «Полтава усміхається».  В експозиції 35 світлин про веселі миттєвості з життя Полтави. Бачила фото і Юлія Кравець.

На світлинах полтавського фотохудожника Володимира Короткова усміхаються всі: люди, тварини, природа та будівлі.

Микола Максимов, поет: Мне они очень нравяться, всегда подімают настроение дают радость почувствовать.

Оксана Кравченко, полтавка: Це зйомки миттєвостей нашого життя всі фотографії дуже доречні, по друге винахідливі.

Фото для експозиції «Полтава усміхається» автор збирав останні 10 років.  Митець фотографує ще зі школи і весь вільний час проводить на природі. Жодної запланованої зйомки, каже Володимир Коротков. Бачити те, що не помічають інші  для  фотохудожника  стало звичкою.

Володимир Коротков, автор фотовиставки: Обледенели веточки на молодых березах, я проезжал на троллейбусе увидел, вернулся за фотоаппаратом домой и   сфотографировал и получается интересный момент, я долго придумывал название и тогда придумал, что это «северное сияние».

Під кожною світлиною – оригінальна назва. Володимир Коротков розповідає - підпис має особливе значення. Для деяких назв обирав народні прислів’я та приказки.

Володимир Коротков, автор фотовиставки: Выставка посвячена нашим полтавчанам, детям, животным, которые нас окружают нас  братьям нашим меншим.

На виставці представили понад три десятки  робіт. Фотокартини Володимира Короткова можна переглянути в обласній бібліотеці.