Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

У Полтаві стартував фінальний етап чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд

У Полтаві стартував фінальний етап чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд

Цьогорічний фінальний етап чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд проходить у Полтаві. На змаганнях помітили і тренерів збірної України, які вже проводять відбір у молодіжну жіночу команду. На відкритті фіналу побували і наші журналісти.

Вперше у Полтаві відбувся фінальний етап чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2000-2001 р. н. Юні футзалістки з Харкова, Києва, Славутича, Володимира-Волинського та інших міст України приїхали визначити кращого. Вісім команд розбили на дві підгрупи. Кращих відбиратимуть тренери та селекціонери із збірної України.

Володимир Жила, голова комітету жіночого футзалу України:На базі цих дівчат ми проведемо відбір на перший європейський турнір розвитку в Іспанії. Ми потрапили у групу до Португалії, Іспанії та Бельгії. Він планується в кінці червня.

А вже з вересня планують відбір до Олімпійських юнацьких ігор, що проходитимуть в Буенос-Айресі. Тож проявити себе прагнули всі команди.

Аліна Кузіна,  тренер команди «Майстер м’яча» (Харків): Задачі ставимо найвищі. Потрапити в трійку. Готувалися серйозно. Готувалися на змагання.

Олександр Кудацький, голова федерації футболу Полтавської області: Більше перспектив з’являється у дівчат які раніше грали тільки на чемпіонату України, без перспектив Європи. Без перспектив завойовувати нагороди.

Для того, щоб визначити кращого командам потрібно три дні.