Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавці зібрали чергову допомогу бійцям у Водяне, Авдіївку та Мар’їнку

Полтавці зібрали чергову допомогу бійцям у Водяне, Авдіївку та Мар’їнку

Бійці тилу - так називають волонтерів. За три роки вони об’їздили найгарячіші точки сходу. Цього разу зібрали необхідний вантаж бійцям, які відстоюють позиції в  Попасному, Водяному, Авдіївці та Мар’їнці.

Лідія  Моісеєнко, волонтер: Кексы испечены, хлопцам свежайшие, вчера пекли.

На кухні в родині Моісеєнків із с. Великий Перевіз Шишацького  району варять, шкаварять та печуть. Домашні смаколики для військових готують усім селом.

Лідія  Моісеєнко, волонтер: У меня впринципе команда уже сложилась, девчата , пенсионеры восновном и работающие, я могу всех перчисльть, уже три года уже 4 год мы вместе.

Окрім приготовлених гуртом наїдків, вантажать до автівки й будівельні матеріали, тепловізор, комп’ютер та планшети.  Свій дарунок – метеостанцію для артилеристів  передає й волонтер  В’ячеслав Шишук. Колишній військовий допомагає бійцям з початком бойових дій на сході країни. Рятував поранених у Донецькому аеропорту. Каже, так склалося, що й син боронив те летовище.

В’ячеслав Шишук, волонтер: Він не військовий, я військовий. І так вийшло, що якраз в ті моменти, коли там в аеропорту був саме пекло, январь місяць.

Четвертий рік поспіль допомагає бійцям команда активістів з Полтавщини. Серед волонтерів підприємці, фермери, колишні військові, медики і небайдужі полтавці.

Ірина Каптур, координатор центру допомоги учасникам  АТО: І хлопцям потрібна допомога та що на бліндажі відтаювати, ну якщо стріляють, то бліндажі руйнуються, ну якщо великий автомобіль беремо й дрова.

Вантаж  відвезуть у  Водяне, Авдіївку та Мар’їнку. З транспортом допомогли волонтери з Кропивницького.