Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргороді "Соловейко України" зібрав юних талантів

У Миргороді "Соловейко України" зібрав юних талантів

У Миргороді проходить сьомий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України». 60 вокалістів та колективів з усієї України та з-за кордону  співають та змагаються за головний приз – поїздку до Європи. З учасниками та організаторами триденного свята спілкувалися наші колеги.

Юні соловейки з України та з-за кордону знову співають у Миргороді. Традиційно місцем весняного свята пісні і музики став палац культури курорту Миргород. На сцені організували батл і творчий майданчик, де заслужені артисти  та діячі мистецтв працюють з вокалістами та допомагають їм удосконалювати акторську майстерність, - розповідає голова журі, заслужений артист України Мар'ян Гаденко.

Мар'ян Гаденко, заслужений артист України, голова журі: Цього року ми сказали, хто не пройшов, ви можете їхати в Миргород на три-чотири дні на відпочинок з мамою, без вступних внесків брати участь у майстер-класі. Стати і займатися разом  з усіма, а на  другий рік брати участь в конкурсі.

Майстер-класи від дитячого журі-переможців минулорічних фестивалів, заслужених артистів України, спільні концерти з місцевими колективами та спілкування з ровесниками - передбачає фестивальна програма. Та найголовніше у заході - популяризація самобутньої культури та менталітету українців, національних меншин та української діаспори за кордоном, додає  Мар'ян Гаденко.

Мар'ян Гаденко, заслужений артист України, голова журі: Окремі лауреати-переможці конкурсу, я їх везу в місця компактного проживання українців: Румунія, Чехія, Словаччина, Австрія, Литва Латвія. І Я хочу, щоб цьогоріч були голоси не гірші , ніж попередні, тому що коли діти виходять на сцену, а глядачі відкривають рот  і е можуть закрити, тому що, що мелодія, що пісня, що виконання- наші неповторні.

Серед цьогорічних учасників – молоді таланти з Грузії, Нідерландів, Словенії та Болгарії. З Горної Оряховиці - міста-побратима Миргорода у фестивалі-конкурсі бере участь колектив "Нова Музика". Керівник вокального ансамблю Аделіна Димитрова Недкова сподівається підкорити журі виступом своїх вихованців.

Аделіна Димитрова Недкова, керівник вокального ансамблю "Нова музика" з м.Горна Оряховиця (Болгарія): У  нас разные музыкальные школы, но я услашала характерную бескрайность в голосе певцов и я всегда удивлялась вот этой тонкости широкой души 

Сьомий дитячий пісенний телефестиваль «Соловейко України» проходить в Миргороді з 22 по 24 березня. Окрім передбачених фестивалем премій, своєрідним бонусним подарунком стане поїздка переможців за кордон. Там соловейки України популяризуватимуть культуру нації, яка сьогодні відстоює свою територіальну цілісність.