Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

У Лохвиці відкриють дошку пошани загиблому атовцю. Кременчуцька влада виставила рахунок за сміття львівському міському голові Андрію Садовому. А прийомним матерям з Лубен провели урок з виховання дітей в підлітковий період. Докладніше про це – у дайджесті подій з регіонів.

Лохвиця. Загиблому учаснику АТО Олександру  Вознюку встановлять меморіальну  дошку на фасаді Лохвицького медичного училища, яке він закінчив. До слова, хлопець народився в місті Лубни Полтавської області. Виріс у родині протоієрея Георгія Лобачевського. З 2014-го служив морським  піхотинцем  у лавах 36-ої окремої бригади. 2-го березня 2017-го року підірвався на міні під Маріуполем.

Кременчук. Міська влада підрахувала скільки коштів винен Львів за сміття, яке завезли на територію Кременчука. Очільник міста доручив керівнику управління житлово-комунального господарства направити міському голові Львова рахунки. Нагадаємо: напередодні Андрій Садовий звернувся до голів інших міст з проханням приймати сміття на своїх полігонах. Його ідею ніхто не підтримав.

Малецький: 12 тисяч 878 гривень – це «Кременчукводоканал» відшкодування витрат. 419грн 27 копійок  - це захоронення на Деївському полігоні. Тобто підготуйте лист на Львівську міську раду стосовно компенсації цих витрат понесених нами. До них додайте ті фотографії кольорові, де видно чітко, що це їхнє сміття.

Лубни. У міському  центрі соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді провели урок взаємопідтримки для прийомних батьків. Темою  цьогорічної розмови стали  «Проблеми підліткового віку, шляхи їх подолання». На зустріч запросили трьох прийомних матерів, адже у сім’ях  цих жінок виховуються діти підліткового віку. На таких зустрічах батьки мають змогу набути нові навички та вміння у вихованні дітей.