Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Благодійний концерт для дітей з Луганщини влаштували у Полтаві

Благодійний концерт для дітей з Луганщини влаштували у Полтаві

Щоб допомогти шкільному колективу з Луганщини, у Полтаві влаштували благодійний концерт. Кошти збирали, аби діти купили собі нові костюми для виступів.

Танцювальний колектив «Оберіг» з Попасного пробув у Полтаві три дні. Для дітей, які уже більше двох років живуть під постійною загрозою обстрілів, влаштували культурно-розважальну програму.

Віталій Турпітько, голова спілки «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО»: Там зовсім кричуща ситуація. І ми тут у своєму спокої і зачасти не розуміємо, що там діється. Я, як такі зустрічі будуть частіше, то будемо більш єдині.

Діти з Луганщини спілкувалися з полтавськими однолітками, були на екскурсії, дізналися про історію і традиції Полтавщини. А наостанок виступали на одній сцені із полтавськими колективами.

За виручені кошти на цьому концерті «Ми діти твої, Україно» попаснянський колектив придбає собі костюми для виступів

Микита Кашницький, організатор проекту «Свобода. Гідність. Патріотизм»: Я часто буваю на сході, я часто спілкуюся з дітьми там. І цей колектив вирішили запросити, бо він вразив мене своєю відчайдушністю. Талантом, взагалі патріотизмом. Хоча всі діти там талановиті, патріотичні і не неперевершені, але саме з цим колективом ми подружилися.

 «Оберіг» - аматорський танцювальний колектив, в якому беруть участь діти із двадцять першої школи міста Попасного.

Валерій, танцівник колективу «Оберіг»: Ми показуємо акробатичні номери, по парах танці.

Діти із Луганщини завітали до нашого обласного центру в рамках соціокультурного проекту «Свобода. Гідність. Патріотизм». За весь час бойових дій на Сході країни навчальний заклад не переставав працювати.