Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Флюорографія у Полтаві: швидко і безплатно

Флюорографія у Полтаві: швидко і безплатно

Флюорографія швидко і безплатно. 24-го і 25-го березня у Полтаві діє пересувний флюорограф. Всі охочі можуть пройти кваліфіковане та безоплатне обстеження. Більше про це – далі в сюжеті.

Віра Володимирівна хоче пройти безкоштовну флюорографію. Каже: в міській лікарні талончик не може дістати вже кілька місяців.  А в приватній клініці обстеження коштує від 90-та гривень, додає пенсіонерка.

Віра Володимирівна, полтавка:  У мене просто по терміну пора. І тут, я думаю, може, краща якась апаратура. Може, кращий опис буде.  Ми прочитали в Інтернеті, і я вирішила прийти.

Близько 150-ти чоловік обстежують за день роботи пересувного флюорографа. Результати видають через 2-3 хвилини. Звертаються і заможні люди, і безхатченки.

Лідія Єршова, лаборант Полтавського туберкульозного диспансеру: Виїжджаємо і обслуговуємо неорганізоване населення. Тобто, це люди, які просто проходять мимо нашого автобуса, без певного місця проживання запрошуються.

Хворих легеневими захворюваннями цього року поменшало, розповідає лаборант Лідія.

Лідія Єршова, лаборант Полтавського туберкульозного диспансеру: Навпаки, тенденція до зниження захворюваності туберкульозу. Радує те, що і молодь приходить.

Як часто полтавці проходять флюорографію?- запитуємо у них.

Голос: Когда заставляют.

Голос: Один раз на рік.

Голос: Да у меня нормальное здоровье..

Голос: Раз на рік. Частіше не рекомендують.

25-го березня безкоштовний пересувний флюорограф діятиме на Театральній площі з 11-ої до 15-тої години.