Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

У Полтаві згорів «Кільцевий». Знову війни перевізників?

У Полтаві згорів «Кільцевий». Знову війни перевізників?

У Полтаві горів автобус. «Кільцевий» з пасажирами в салоні  спалахнув  на ходу. На місці події були Ігор Ізотов та Антон Старишко.

Автобус за маршрутом «Кільцевий», що рухався між зупинками Сади-1 та Героїв Сталінграда, спалахнув швидко. Та пасажири встигли вибігти, розповідають свідки.

Андрій, працівник магазина: Почав горіти автобус, люди вискочили. У мене відео є,то пожежники їхали рівно вісім хвилин. Почало горіти і вони зразу з’явилися. Я взяв відро, хотів гасити, але поліція не дозволила. Зразу почали всіх евакуювати.

На місце події прибув і власник транспорту. Говорить, що нашкодити хотіли конкуренти. Адже це не перший його пошкоджений автобус. Пожежники загасили полум’я швидко, говорить начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини м. Полтави Роман Трофименко.

Роман Трофименко, начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини м.Полтави: Отримали виклик про пожежу автобуса. Ми миттєво відреагували і провели гасіння пожежі. Причини пожежі встановлюються

На місце події прибули і співробітники дослідно-випробувальної лабораторії. Вони обстежили транспорт, аби  з'ясувати  обставини інциденту. Нагадаємо, що 22 листопада минулого року на зупинці Петра Сагайдачного згорів автобус марки «Еталон». Тоді пасажири теж не постраждали.