Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

На сесії Полтавської міської ради знову було неспокійно

На сесії Полтавської міської ради знову було неспокійно

Призначили нового заступника міського голови, дозволили розробити план на побудову льодової арени в Полтаві, не проголосували за продовження оренди кіоскам - депутати закрили засідання десятої сесії міської ради за 4 години. Докладніше розкажуть мої колеги Сергій Коломієць та Юлія Логвиненко.

На початок засідання зареєстровані 42 депутати. Сесію вважають повноважною. Вона починається з сутички в останніх рядах - не пропускають журналістів. Далі передають слово громадянам, говорять про перевибори міського голови,  незаконні забудови та про конфлікт з аркою газетного ряду по вулиці Соборності.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова:Було порушено чинне законодавство, розбиратимуться правоохоронці.

За годину роботи обранці не доходять до порядку денного. Андрій Матковський нагадує присутнім про християнський піст і що треба вести себе чемно, говорить: жодного політичного питання на порядку денному немає. Напередодні в пресі обговорювали призначання Андрія Ляміна на посаду заступника керівника міста з питань ЖКГ замість Олексія Чепурка. Представник "Рідного міста" пропрацював рівно рік і написав заяву на звільнення на початку березня. А член президентської партії безоплатно спробував свої сили на цій посаді попередні 2 тижні. Андрія Ляміна депутати призначають мінімальною кількістю голосів,  до сесії його кандидатуру не затвердили на жодній з депутатських комісій.  Своїх кандидатур не пропонували.

Крім того тимчасовим спорудам (чи-то МАФам) не продовжили оренду - лише 21 "за". Не вистачило рішення депутата від "БПП" Петрова, він заявив про конфлікт інтересів. На це міський голова відповів: кіоски стоятимуть на своєму місці, за них повторно голосуватимуть, коли наступного разу зберуться депутати.

Дискусію викликала пропозиція міського голови пробудівництво льодового палацу на місці нинішнього Прирічного парку. Начебто запропонувала збудувати за власні кошти Федерація хокею України. Дві пропозиції щодо локації: Полтава і Копили.       

На засіданні завітали активісти висловитися проти встановлення МАФів і побудови льодової арени біля Ворскли.

Закінчили засідання 10-ї сесії рівно за 4 години. Наостанок голова "Самопомічі" Ігор Окіпнюк повідомив про зміну у складі фракції: замість Світлани Бондарєвої депутатом стане помічник обранця Дмитра Сенчаковича - Сергій Бутко. Бондарєва утрималася від пропозиції опозиції про зняття суперечливих питань і оголосила про перехід до політсили Олександра Мамая.