Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

З Таїланду миргородські спортсмени повернулися з нагородами

З Таїланду миргородські спортсмени повернулися з нагородами

У  столиці Таїланду місті Бангкок відбувся чемпіонат світу з тайського боксу. За першість змагалися і двоє миргородських боксерів:  Владислав Мельник та Валерій Тютюнник. На Полтавщину хлопці повернулися з перемогою. Звання чемпіона світу з муай-тай в категорії юніори виборов Владислав Мельник. На ринг спортсмен виходив двічі. Перший бій провів проти росіянина, другий  проти спортсмена з Узбекистану. Владислав  переміг в обох спарингах і здобув золото.  Його колега Валерій Тютюнник завоював бронзову медаль чемпіонату світу з тайського боксу. Спортсмен також бився двічі. Перший спаринг проти іспанця виграв. А от у другому бої  перемогу  присудили супернику з Узбекистану.

Владислав Мельник, чемпіон світу з муай-тай: Я займаюся 9-10-ть років, як я і казав. Потрібно далі йти. Чемпіонат світу це - да, треби йти далі, в професіонали. Завойовувати пояси.

Валерій Тютюнник, бронзовий призер чемпіонату світу з тайського боксу: Коли тобі підіймають руку, а в тебе в руці прапор України. То це мабуть найкраще відчуття, яке я відчував. Це гордість. Ти розумієш, що варто було до цього йти. Дуже приємно було. Мотивувався цим.