Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Ситуація у місті Балаклія Харківської області контрольована

Ситуація у місті Балаклія  Харківської області контрольована

 А далі про ситуацію у місті Балаклія  Харківської області, де минулої доби стався масштабний вибух на одному з найбільших в Україні складів боєприпасів. За словами голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, ситуація в місті поліпшується, але повільно. Рятувальники знешкодили 74 вибухонебезпечні предмети та фрагменти боєприпасів. Ліквідували 15 пожеж поза межами складу. Нині з Балаклії евакуювали понад 20 тисяч мешканців. Заходи з ліквідації наслідків події та евакуацію населення продовжують.

Ситуація у місті Балаклія  Харківської області контрольована Ситуація у місті Балаклія Харківської області контрольована

Микола Чечоткін, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій: Вибухи на території  арсеналу продовжуються, але їх інтенсивність значно зменшилась.  За попередніми даними, внаслідок потрапляння снарядів і виникнення пожеж зруйновано 12 господарських споруд.  Вибуховою хвилею та уламками боєприпасів частково пошкоджено покрівлі і вікна в багатоповерхових і приватних будинках, загальноосвітній школі, залізничній станції, молокозаводах та інших об’єктах, розташованих поблизу арсеналу. Під зруйнованими конструкціями знайдено загиблу жінку 51-го року народження.