Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

У Полтаві стартував чемпіонат області із ММА

У Полтаві стартував чемпіонат області із ММА

Федерація змішаних єдиноборств Полтавської області готується до всеукраїнських змагань. Нині стартував чемпіонат області із ММА. На змаганнях побувала і наша знімальна група.

Чемпіонат Полтавської області зі змішаних єдиноборств ММА покаже, хто представлятиме наш регіон на чемпіонаті України. Поборотися за таке право приїхала понад сотня спортсменів.

Віталій Макаренко, голова федерації змішаних єдиноборств Полтавської області:Спортсмени з усіх куточків області приїхали. Лубни, Кременчук, Горішні Плавні, Хорол, Зіньків під’їхав.

Галич Василь, тренер бійцівського клубу «Січ» (Лубни): Ми їздимо по шести видах спорту. Часто буваємо у Полтаві. Задачі ставимо – виховувати здорову націю. Ми українці – сильна нація.

Змішані єдиноборства – це вид спорту, який поєднав у собі різні види бойових мистецтв. Від дзюдо та кікбоксингу до греко-римської боротьби.

Дмитро Микуця, майстер спорту по змішаним єдиноборствам: Звичайно треба вигравати чемпіонати України, потрапляти в збірну і там достойно представляти країну на міжнародних змаганнях. Думаю, тут кожен спортсмен мріє про таке. Макс Мельник буде відбиратися, я також готуюсь потрапити на чемпіонат Світу. Плюс тут підберемо бійців нових, які себе проявлять на змаганнях, що будуть.

Чемпіонат України відбудеться наприкінці квітня. Антон Старишко та Ігор Ізотов, полтавські телевізійні новини.