Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Гандболісти «Динамо-Полтавщини» поступилися дніпрянам

Гандболісти «Динамо-Полтавщини» поступилися дніпрянам

Гандболісти полтавського «Динамо» на власному майданчику приймали гостей з Дніпра. Порадувати уболівальників перемогою у матчі зі своїм основним конкурентомнаші хлопці не зуміли.

Матч між «Динамо» та «УДХТУ» мав дати відповідь на питання: «Чи зуміють динамівці зачепитись за друге місце?». Більш досвідчена команда з Дніпра на початку зустрічі перехопила ініціативу і неспішно пішла у відрив. Граючий тренер дніпрян Віталій Орешин каже, що виграти вдалося завдяки досвіду.

Віталій Орешин, граючий тренер ГК «УДХТУ» (Дніпро): Хлопці пограли і у Вищій лізі і у Суперлізі. Тому досвід є. Але «Динамо» дуже гарна команда, ми з ними товаришуємо. Але це боротьба за медалі. «Динамо» бореться за медалі.

Гості ще в середині матчу зробили собі гандикап у 5 м’ячів і надалі контролювали гру. Фінальний рахунок 22:27. Гандболісти «Динамо» атакували до фінальної сирени, та зломити хід поєдинку не зуміли.

Андрій Абрамов, гравець ГК «Динамо-Полтавщина»: Хотіли виграть, задачу ставили переграти за рахунок швидкості. Але їх воротар сьогодні показав гарну гру. Я думаю це головна причина нашої поразки сьогодні.

Ще один матч між собою команди зіграють наступного дня. Антон Старишко та Ігор Ізотов, полтавські телевізійні новини.