Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

4 випадки сказу тварин зафіксували на Полтавщині

4 випадки сказу тварин зафіксували на Полтавщині

  Обережно, сказ! З початку 2017-го року на Полтавщині хворих на сказ тварин виявили у чотирьох населених пунктах. Розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль. Знайшли їх вже мертвими. Після лабораторних дослідів з'ясували: тварини померли від сказу. Першу тварину - кота знайшли в селі Жуки Глобинського району. Другий випадок зареєстрували в селі Попівка Глобинського району - там виявили бика. До 16 березня в обох населених пунктах ввели карантин. Ще двох тварин знайшли в Чорнухінському районі та в місті Полтава. На засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії затвердили план заходів задля уникнення інфекційної хвороби.

Геннадій Пікуль, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області:Визначено межі неблагополучного пункту. На території, де утримувалася собака проведено дезінфекцію. Спалена будка, речі, які контактували. І на сьогоднішній момент проведенно щеплення собак- 219 голів, котів 202 голови, великої рогатої худоби 6 голів. 25-го 03 в мікрорайоні. Вакциною державна служба на сьогоднішній день забезпечена. Проте на ДНПК ми піднімали питання про виділення з міського бюджету додаткових коштів на придбання вакцини. счас

25-го березня в передмісті Полтави мікрорайоні Лісок будуть розміщені два пункти ветеринарної служби. З 9-ої до 17-ої години там проводитимуть безкоштовні щеплення для тварин.