Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Полтава приймала відкритий турнір з тайського боксу

Полтава приймала відкритий турнір з тайського боксу

Турнір з тайського боксу приурочений пам’яті загиблих бійців АТО відбувся у Полтаві. Змагання планували зробити тільки обласного рівня, проте до Полтави з’їхалися команди  з усієї України. Подробиці у наступному матеріалі.

Тайський бокс – це вид бойового мистецтва родом із Таїланду. У його основі лежить техніка ударів як руками, так і ногами. Восьмирічна Марія на цьогорічному турнірі стала кращою у своїй віковій категорії. Після того, як на секцію відвели її брата, говорить,  теж захотіла одягнути боксерські рукавички.

Марія, 8 років: Мені подобається, можна побитися. Я добре тренуюсь і не хочеться навіть чимось іншим займатись.

Окрім представників з районних центрів, на турнір приїхали гості із Запоріжжя та Харкова. Загалом близько 150 спортсменів. Головне завдання змагань – сформувати сильний склад області для всеукраїнських турнірів. Розповідає президент федерації тайських бойових мистецтв Полтавської області Олег Коваленко.

Олег Коваленко, президент федерації тайських бойових мистецтв Полтавської області: Зараз до нас прилетів віце-президент федерації всеукраїнської. Якраз вони повернулися з Таїланду. 20 березня там проходив Чемпіонат Світу.  І скоріш за все всеукраїнський турнір на травневі свята проведуть.

До збірної області прагнуть потрапити і кременчуцькі спортсмени.

Олексій Дрягін, тренер м. Кременчук: Привіз вісім бійців, дехто вже відбився. Є перемоги, є поразки… Хочемо забрати побільше медалей. Розвиваємо дітей, щоб вони в майбутньому могли долати будь-які перешкоди.

Олександр Буцький, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА: Знаєте ці хлопці готові захищати як мінімум себе, родину і зрештою Батьківщину.

Турнір провели за підтримки працівників поліції Полтавщини.