Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Без хімії та добавок вирощують продукцію у селі Козаче

Без хімії та добавок вирощують продукцію у селі Козаче

Органічна ферма. Екологічно чисті продукти вирощують у селі Козаче Чутівського району.  У фермерському господарстві також впроваджують закритий цикл використання природних ресурсів. Більше про це – дивіться далі.

Фермер Олександр Квітчатий  із села Козаче Чутівського району вирощує сою та кукурудзу без хімії та добавок. Щоб отримати екологічно чисту продукцію, потрібен   природний  біологічний кругообіг речовин.

Олександр Квітчатий, фермер: Вже декілька років розвиваємо, так як воно повинно по природі буть. Земля вирощує рослини, тоді тварини споживають, навоз, також його переробляють мікроорганізми і черви. І все це повертається вермипомпостом в землю.

Для покращення органічної частини ґрунту – гумусу пан Олександр розводить каліфорнійських черв’яків. Фермер каже: вони  збагачують землю на 20%.

Олександр Квітчатий, фермер:Зараз їх у мене можна і тонами порахувати. Але продовжую розмножувати. Тому, шо завдяки червам перетворюю органічні речовини, в поживні речовини для рослин.

У господарстві чоловіка близько 30-ти корів, яких  він тримає  переважно задля яловичини. Спеціаліст ГО «Еколтава» Максим Макуха каже: таких фермерських господарств, як в Козачому стає більше. Однак, говорить, обробіток землі  інтенсивним хімічним способом нині переважає.

Максим Макуха, спеціаліст ГО «Еколтава»: За роки незалежності вміст гумусу скоротився, майже в чотири рази. А це саме є винос органічних речовин з грунту. Перехід до органічного землеробства необхідний, в перш чергу, нам самим. Це є безпечним для людини і безпечним для довколишнього середовища методом  виготовлення с/г продукції.

Нині Полтавщина є лідером  в Україні щодо розвитку  органічного землеробства.