Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині цього року облаштують 20 спортивних майданчиків зі штучним покриттям

На Полтавщині цього року облаштують 20 спортивних майданчиків зі штучним покриттям

Цього року на Полтавщині  планують облаштувати 20 нових сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям у 15 районах. Перелік об’єктів погодили профільні депутатські комісії Полтавської обласної  ради. Кошти на будівництво в сумі одинадцять з половиною мільйонів гривень пропонують спрямувати з обласного бюджету. Як голосували депутати, бачили Юлія Кравець та Павло Бардиш.

Один із 20 запланованих спортивних майданчиків облаштують у селі Коломацьке Полтавського району.  Там буде міні-футбольне поле зі штучною травою, сучасна огорожа та комплекс вуличних спортивних тренажерів.

Євгеній  Почечун, Коломацький сільський голова: Вже освітлення є основа є проводяться роботи по благоустрою території, яка знаходиться поряд.

Вартість покриття одного майданчика  -  560 тис. гривень. Майже стільки ж коштує й облаштування подушки,  розповідає начальник управління сім’ї, молоді та спорту Олександр Буцький.

Олександр Буцький, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА: Сума загальних коштів передбачається 11 млн. 200 тис. грн. На умовах спів фінансування, тобто облрада закуповує покриття та ворота, а місцеві органи повинні забезпечити підготовку подушки.

Підготовчі роботи на об’єктах потрібно завершити  до 31 липня. Кожен з яких перевірить профільна комісія. Стандартні розміри поля 22 х 42 м. Далі розповідає депутат Полтавської обласної ради Іван Близнюк.

Іван Близнюк, депутат Полтавської облради: Обманете себе, коли зробите замість 50 см ,30. Обманете. І якщо зробите майданчик і постелете його внизу, обманете.

Нові споруди  з’являться в 15-ти районах. У резерві ще три  об’єкти у Машівському та Глобинському районах. Відкрити їх планують  у  жовтні цього року.