Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Євген Лопушинський очолив обласну організацію НСЖУ

Євген Лопушинський очолив обласну організацію НСЖУ

Двоє колишніх очільників «Лтави» боролися за місце керівника обласної організації спілки журналістів. Голову обирали таємним голосуванням. Зі своїм вибором члени первинних організацій визначилися із другого разу. Більше подробиць про збори обласної організації НСЖУ знають наші кореспонденти.

Полтавську обласну організацію НСЖУ очолював Григорій Гринь – колишній головний редактор газети «Зоря Полтавщини». Цього разу свою кандидатуру він не висував, але запропонував іншого претендента – Миколу Ляпаненка.

Микола Ляпаненко, член НСЖУ: Треба всі наші дуже правильні ідеї перевести у практичне русло. Менше на саморекламу і більше до справи.

Анатолій Васевич із тієї ж «Зорі» вніс пропозицію – доручити керівництво Євгену Лопушинському.

Євген Лопушинський, член НСЖУ: Я бачу головним завданням спілки журналістів України – додержання свободи слова і додержання прав і свобод журналіста.

Обидва кандидати у минулому керували телерадіокомпанією «Лтава». Віталій Скобельський із «Полтавського вісника», кандидатуру якого теж запропонували на голову обласної організації, не захотів брати участь у голосуванні.

Віталій Скобельський, член НСЖУ: Досвіду у мене вистачає, але не вистачає вже можливостей у силу своєї професійної завантаженості.

У результаті волевиявлення жоден із кандидатів не набрав абсолютної більшості. За Євгена Лопушинського проголосували 19 людей, Микола Ляпаненко набрав на два голоси менше. Виявилося, що в статуті організації не вказано, яким чином підбивати підсумки голосування за голову. Тому присутні на зборах делегати із первинних організацій вирішили: керівником стане той, хто набере просту більшість голосів. Після повторного голосування переміг Євген Лопушинський.

Також на звітно-виборчій конференції полтавської організації НСЖУ збільшили щорічні внески – із двадцяти п’яти до ста гривень. Непрацюючі пенсіонери сплачуватимуть двадцять п’ять гривень. Основні напрями роботи організації – підвищення кваліфікації журналістів, допомога ветеранам, захист прав журналістів.