Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Поліція затримала поблизу Лубен 7 вантажівок зі сміттям

Поліція затримала поблизу Лубен 7 вантажівок зі сміттям

Сім фур, завантажених  сміттям зі Львова, зупинили на стаціонарному посту ДАІ поблизу Лубен інспектори дорожньо-патрульної служби. Тверді побутові відходи перевозили до Дніпропетровської області. На місце одразу прибули представники стурбованої громади,  активісти та правоохоронці. В останніх виникла підозра, що сміття можуть висипати десь на узбіччі. Подробиці в сюжеті наших колег з Лубен.

Поліція затримала поблизу Лубен  7  вантажівок зі сміттям. Автомобілі з побутовими відходами  перетинали Полтавську область транзитом: вони рухались зі Львова до Дніпра, розповідає  старший інспектор посту  № 3 ДПС Вадим Самохвал.

Вадим Самохвал, 00:30 Під час перевірки встановили, що в них є договір, накладні. Разом з керівництвом вирішили провести дані транспорті засоби в місце їхньої зупинки до Дніпропетровської області 00:54

Вадим Самохвал, старший інспектор посту  № 3 ДПС: На місце відразу прибула   слідчо-оперативна група, активісти та представники місцевої влади.

Сергій Бондаренко, голова Засульської сільської ради: На початку березня ми отримали подарунок зі Львова. Під Пишним висипали дві фури сміття, а це дякуючи поліції затримали цілий караван є підозра, що вони можуть вивантажитися по трасі Київ-Харків в любому місці.

Олександр Клюшник,  голова ГО "Лубенське міжрайонне об'єднання ветеранів АТО": Ми прийняли рішення зібрати активістів, щоб прослідкувати чи розвернути їх взагалі.

Під супроводом поліції фури мали  вирушити до Дніпра. Однак повернулися до Львова.

Володимир Федан, начальник лубенського відділу поліції: По неустановленным причина, собственник груза принял решение о возврате автомобилей на место дислокации, тоесть в город Львов.