Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Екоінспектори провели 15 квіткових рейдів

Екоінспектори провели 15 квіткових рейдів

15 рейдів стихійними базарами  та 5 складених протоколів про адміністративне порушення. У Полтаві державна екоінспекція перевіряє торговців пролісками та іншими квітами, що занесені до Червоної книги. Продавати їх заборонено законом. Однак, каже начальник відділу екологічного контролю  Олександр Костенко,   це не спиняє людей збувати первоцвіти посеред вулиці. Не лякає їх і чималий штраф. Екоінспектор розповідає, що не кожен рейд закінчується виявленням порушників. Якщо минулого року за один вихід складали 3-4 протоколи, то  нині один-два, а то й жодного. Найпоширеніші місця торгівлі проліскою сибірською в  Полтаві - район Південного вокзалу, на ринку Павленківський та поряд із зупинкою "23 вересня".

Олександр Костенко, начальник відділу екологічного контролю: Мінімальний штраф в разі порушення реалізації об’єктів рослинного світу, 510 грн. максимальний 1700 грн. в разі, якщо громадянин на території природно заповідного фонду, якщо він рвав чи збирав ті об’єкти рослинного світу то там штраф вдвічі більший це мінімальний 1700, а максимальний 3500грн.

Едуард Кузнєцов, дільничний інспектор Полтавського відділу поліції : В першу чергу проводиться роз’яснювальна робота з правопорушниками та відповідно  до вимог чинного законодавства України проводяться та складаються адміністративні протоколи .