Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Прощання з вертольотчиками: один з них так і не встиг побачити новонароджену дитину

Прощання з вертольотчиками: один з них так і не встиг побачити новонароджену дитину

У Полтаві попрощалися з вертольотчиками, які загинули в авіакатастрофі під Краматорськом. Трагедія гелікоптера МІ-2 забрала життя одразу трьох військових родом з Полтавщини. Підполковника Євгенія Волошина, капітана Дмитра Мовчана і старшого лейтенанта Романа Кандула поховали на їхніх малих батьківщинах.

Бойові товариші пам’ятають загиблих відчайдушними борцями та добрими друзями.

Олексій Рєдькін, командир ескадрильї 18-ої бригади армійської авіації: Они очень любили небо, очень любили летать, как герои, уходили туда. Участвовали в АТО: Дима с самого её начала, на вертолёте МИ-2. Женя, командир экипажа, недавно приступил к этим задачам.  Мы до сих пор не верим, что всё это могло случиться.

Володимир Лазарєв, кореспондент інформаційного відділу видання  «Народна армія»: Це були люди з великої літери, люди, які не шукали для себе ніяких благ, люди, які виконували свій військовий обов’язок. Виконали його з честю і до кінця. Для нас це величезна втрата.  

У молодшого із загиблих – Романа Кандула – залишилися дружина і двоє маленьких дітей. Свою донечку він так і не встиг взяти на руки – народилася дівчинка кілька тижнів тому, коли тато був на бойовому завданні.

Алла Козоріз і Валентина Клименко, тітки загиблого воїна Романа Кандула: Золота дитина була, він спішив дуже жить. Все запланіровано було, такі в нього плани були грандіозні. Хотів, щоб був мир на Україні, щоб все бистріше закінчилося. Коротке життя. Жалко, що він дочки не побачив.

Чому гвинтокрил впав – остаточно поки що невідомо. Наразі триває досудове розслідування за статтею, яка передбачає порушення правил польотів, що могло спричинити авіакатастрофу. Попередня версія, зазначена на сайті Генеральної Прокуратури України, – зіткнення з лінією електропередач. Ймовірна причина – халатність екіпажу. Бойові ж побратими загиблих з цим не згодні. Кажуть: всі троє льотчиків були досвідченими військовими, тому недбалість допустити не могли.

Олексій Рєдькін, командир ескадрильї 18-ої бригади армійської авіації: Сразу, как случилась катастрофа, по телевизору от военного прокурора какие-то там домыслы слышали, что они были виноваты, что какое-то порушення было. Они погибли, как герои, и мы никому не дадим осрамить их светлое имя.

Володимир Лазарєв, кореспондент інформаційного відділу видання  «Народна армія»: Хлопці загинули внаслідок нещасного випадку, скажімо так.

Нагадаємо, 26-го березня під Краматорськом розбився вертоліт МІ-2. На борту було 5-ро військовослужбовців. Троє з них – родом з Полтавщини. Поховали бійців на їхніх малих батьківщинах: у Семенівці, Кременчуці та Горішніх Плавнях.