Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У ПНПУ обрали міс університету

У ПНПУ обрали міс університету

Свято краси. У Полтаві провели шостий конкурс Міс Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка. З-поміж скількох учасниць обрали переможницю та хто одержав звання міс університету?- бачили наші журналісти.

Валерія Рибалка, журналіст: 40 учасниць виявили бажання брати участь у Міс ПНПУ. З них обрали десять найкращих.

Підготовку до дійства почали з грудня минулого року. Зйомки бекстейджу, хореографічні постановки, розспіви – так дівчата готувалися до конкурсу. Які ж риси  повинна мати претендентка на участь у ньому?

Валерій Бублик, організатор: Потрібно лише величезне бажання і звісно врода, яка є у всіх дівчат педагогічного.  Вік не має значення. Учасниця може бути будь яка студентка будь якого курсу.

10-ть красунь педуніверситету демонстрували свої таланти в чотирьох етапах: «Неземна краса», «Вище неба»,«Парад планет» та «Космічна таїна». Тетяна Машир - студентка другого курсу факультету технологій та дизайну. Розповідає: давно хотіла взяти участь в конкурсі, але був страх невідомості. Зараз вона його переборола і прийшла перемагати.

Тетяна Машир, учасниця Міс ПНПУ: Кожна дівчина вона особлива по-своєму.  Переможе найсильніша, адже не нам це вирішувати, а вирішують це судді. Тому я кожній бажаю перемогу.   І звичайно самій теж хочеться отримати перемогу.

 Валерія Пономаренко вирішила піти на конкурс Міс ПНПУ, щоб знову випробувати свої сили. В дитинстві дівчина брала участь в кількох конкурсах краси.

Тетяна Машир, учасниця Міс ПНПУ: Хотілось відчути оцей запах лаку, який зараз у нас в атмосфері і взагалі поринути у світ краси.

Анастасія Скиба навчається на хореографа. В постановках та танцювальних номерах, каже, їй дуже допомагає майбутня професія.

Анастасія Скиба, учасниця Міс ПНПУ: Конкуренції між нами взагалі немає, але дівчата дуже сильні, вони правда круті.

За підсумками журі переможницею цьогорічного конкурсу Міс Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка стала студентка психолого-педагогічного факультету Оксана Стадник.

Дівчині вручили корону та подорож на вікенд по Україні.