Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Юнаки з Кобеляк стали переможцями турніру пам’яті Віталія Бардешина

Юнаки з Кобеляк стали переможцями турніру пам’яті Віталія Бардешина

Кубок пам’яті Віталія Бардешина поїхав у Кобеляки. Юні футболісти з усієї області змагалися за звання найсильнішого. Сльози переможців і переможених бачили наші журналісти.

Дитячо-юнацький футбольний турнір пам’яті Віталія Бардешина відбувся у спорткомплексі ПЗМС. Хлопчики з Миргорода, Зінькова, Кобеляк, Диканьки та Полтави демонстрували свою футбольну майстерність.

Олексій Вишневецький, тренер ДЮСШ «Ворскла»: Я впевнився, що у нашому краї дуже багато талановитих хлопчиків. Думаю з часом будемо, добирати їх на нашу секцію в «Ворсклу»

У фінальній грі тривалий час попереду йшов «Лідер» з Кобеляк – 2:0. Та команда «Молодь» зуміла проявити характер і зрівняти рахунок. Переможця визначала післяматчева серія пенальті. Вдача була на боці  юнаків з Кобеляк.

Віктор Білорибець, тренер ДЮСШ (м. Кобеляки): Зараз головне навчити їх отримувати задоволення від футболу, а там результат прийде.

Дмитро, 9 років ДЮСШ (м.Кобеляки): Моя команда дуже старалася, боролася, у мене найкращі друзі і боліли за нас.

Цінні призи та кубки хлопці отримали з рук легенд та ветеранів полтавського футболу.

Олександр Кудацький, голова федерації футболу Полтавської області: Рівень гравців зростає. Ми це бачимо і Віталій Бардешин, який мав яскраву кар’єру дійсно вклав і душу, і серце в розвиток дитячого футболу Полтавської області

Друге місце на турнірі посіла команда «Молодь», бронзові нагороди у юнаків з «Ворскли». Сергій Коломієць та Ігор Ізотов, полтавські телевізійні новини.