Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві представники духовенства та громади міста молилися за мир і перемогу

У Полтаві представники духовенства та громади  міста молилися за мир і перемогу

Молитва за мир і перемогу. На Соборній площі у Полтаві представники духовенства та громади  міста провели спільний молебень. Як це було бачили наші колеги Лілія Пархоменко та Павло Бардиш.

Біля пам’ятника Івану Мазепі у спільній молитві схилили голови віряни різних конфесій.

Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП: Зібралися, щоб помолитися за перемогу наших воїнів, за захист наших воїнів, за те, щоб Господь забрав з нашої землі агресора, вразумив його, привів до покаяння, і щоб на нашій землі був мир.

Молебень – всеукраїнський. Його провели в обласних центрах, а також долучилися українці діаспори. Учасники спільної молитви у Полтаві діляться враженнями.

Галина, учасниця молебню: Шкода, що так мало народу. Я вважала, що буде більше, на міжконфесійному молебні.

Володимир, учасник молебню: Ми повинні бути разом і молитися за свободу нашої держави, за те, щоб агресор пішов з неї і ми подолали усі негаразди, які у нас є.

Серед присутніх майбутні захисники держави – курсанти. Начальник Військового коледжу Кирило Злобін говорить: прийшли вихованці різних курсів.

Кирило Злобін, начальник Військового коледжу сержантського складу: Це потрібно для нас самих. Ми розуміємо, що страшний агресор напав на нашу державу. І цей захід згуртовує нас, дає нам наснагу. Ми пам’ятаємо про загиблих.

Зініціювала цей молебень Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій. У Полтаві до дійства долучилися Українська автокефальна православна церква, Українська греко-католицька, євангельські християни-баптисти, а також представники інших протестантських конфесій.