Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

З війни в бізнес: ветеран АТО розпочав власну справу

З війни в бізнес: ветеран АТО  розпочав власну справу

Поранений на війні боєць АТО Руслан Попов здійснив дитячу мрію - створив власний бренд спортивного одягу.

Руслан Попов – 34-річний киянин, ветеран АТО, влітку 2014 го захищав Луганський аеропорт. Через поранення у 2015 році його демобілізували. Вдома почав думати, чим займатися далі. На мирній території заважали спогади з фронту. Подолати депресію, говорить, допомогла дружина. Саме завдяки їй чоловік пригадав дитячу мрію - створити колекцію чоловічого спортивного одягу.

Руслан Попов, ветеран АТО: У дитинстві я полюбляв грати у футбол. Але оскільки я ріс в сім’ї із середнім достатком, можливості купити спортивний одяг не було. У школі нам видавали форму старого радянського зразка і великого розміру. Я взяв футболку і разом з однокласниками розмалював її на власний смак. Ми створили таку собі спортивну команду. Тепер же на спогади про війну не залишається часу: думаю над розвитком власного бізнесу і продовжую навчатися в університеті.

Здійснити давню мрію, пригадує Руслан, намагався й раніше, але не вистачило знань ведення бізнесу і коштів. Спершу возив спортивний одяг в Україну з Польщі. Та не знайшовши стабільного ринку збуту товару, відклав мрію на потім. Пішов в армію на контракт. Служив у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді. Коли почалася війна на Сході, поїхав захищати Батьківщину.

Руслан Поповветеран АТО: Кримське, Трьохізбинка, Григорівка, Луганський аеропорт... там було пекло. З оточення нас виходило 70 чоловік із 120 в роті. Я дивом залишився  живим. Розповідати про війну не хочу - нічого хорошого там немає. Тільки стріляють й убивають. Те, що пережив на фронті, намагаюся не пригадувати й при зустрічі з бойовими побратимами.