Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Визначили першого суперфіналіста проекту "Квадрат успіху"

Визначили першого суперфіналіста проекту "Квадрат успіху"

Під час прямого ефіру проекту «Квадрат Успіху» стало відомо ім’я першого суперфіналіста 7 сезону телевізійного конкурсу молодих виконавців. Хто він? Дізнаєтеся у наступному сюжеті.

Лінії sms-голосування закриті. Кілька хвилин і голоси підраховані! Ось з чого почався 2-ий прямий ефір конкурсу молодих виконавців сучасної української пісні «Квадрат успіху». Цілий тиждень полтавці за допомогою sms-голосування обирали першого суперфіналіста 7 сезону конкурсу. Сім днів перша четвірка фіналістів, а це дует «Брутал Світі», Наталія Лугова, Олена Москаленко та Олександр Сидоренко боролися за кожен голос глядачів. Інтригу в ефірі тримали недовго. Першим у суперфінал пройшов Олександр Сидоренко – реп-виконавець, який вразив чуттєвою піснею про Полтаву.

Хлопці та дівчата першої четвірки запевняють, що, попри конкуренцію, за півроку участі у конкурсі стали однією командою. Переможених у проекті «Квадрат успіху» немає. Усіх фіналістів, які не пройшли далі, ви побачите й  почуєте на гала-концерті 20-го травня.

У другому прямому ефірі глядачі почули пісні та історії наступної четвірки фіналістів: Алла Бузало, Лілія Кулик, Олег Соловйов та Марія Хижко. Кого з них оберуть глядачі у суперфінал?

Не лише sms-голосування вирішує долю  учасників. Професійне журі віддає свої голоси  виконавцям і на цьому етапі конкурсу.

Ім’я другого щасливчика почуємо рівно за тиждень. Третій ефір обіцяє бути спекотним, адже у суперфіналі, незабаром, залишиться лише два вільних місця.