Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Пономаренко
Валерія Пономаренко

Визначили першого суперфіналіста проекту "Квадрат успіху"

Визначили першого суперфіналіста проекту "Квадрат успіху"

Під час прямого ефіру проекту «Квадрат Успіху» стало відомо ім’я першого суперфіналіста 7 сезону телевізійного конкурсу молодих виконавців. Хто він? Дізнаєтеся у наступному сюжеті.

Лінії sms-голосування закриті. Кілька хвилин і голоси підраховані! Ось з чого почався 2-ий прямий ефір конкурсу молодих виконавців сучасної української пісні «Квадрат успіху». Цілий тиждень полтавці за допомогою sms-голосування обирали першого суперфіналіста 7 сезону конкурсу. Сім днів перша четвірка фіналістів, а це дует «Брутал Світі», Наталія Лугова, Олена Москаленко та Олександр Сидоренко боролися за кожен голос глядачів. Інтригу в ефірі тримали недовго. Першим у суперфінал пройшов Олександр Сидоренко – реп-виконавець, який вразив чуттєвою піснею про Полтаву.

Хлопці та дівчата першої четвірки запевняють, що, попри конкуренцію, за півроку участі у конкурсі стали однією командою. Переможених у проекті «Квадрат успіху» немає. Усіх фіналістів, які не пройшли далі, ви побачите й  почуєте на гала-концерті 20-го травня.

У другому прямому ефірі глядачі почули пісні та історії наступної четвірки фіналістів: Алла Бузало, Лілія Кулик, Олег Соловйов та Марія Хижко. Кого з них оберуть глядачі у суперфінал?

Не лише sms-голосування вирішує долю  учасників. Професійне журі віддає свої голоси  виконавцям і на цьому етапі конкурсу.

Ім’я другого щасливчика почуємо рівно за тиждень. Третій ефір обіцяє бути спекотним, адже у суперфіналі, незабаром, залишиться лише два вільних місця.