Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Міст через Дніпро будуватимуть китайці

Міст через Дніпро будуватимуть китайці

Новий міст через Дніпро, поблизу Горішніх Плавнів будуватимуть спільно з китайцями. Він повинен з’єднати район залізничної станції «Редути», що неподалік Горішніх Плавнів,  та село Чикалівка Кременчуцького району. Місце,  де має розпочатися будівництво, відвідали представники китайської компанії.

Міст через Дніпро будуватимуть під Горішніми Плавнями. За попередніми розрахунками, каже головний авдорівець Володимир Троянвський, його планують  звести  в районі залізничної станції “Редути”,  оскільки ширина Дніпра у цьому місті найвужча. Гранітні  береги дозволяють поставити міцні опори. Не відкидають варіанту, запропонованого раніше  міською владою.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області: Предыдущий вриант, что разрабатывала местная власть мы расматриваем, китайской компании покажем, мы его не убираем. Іван Войтович, генеральний директор Інституту комплексного проектування об'єктів будівництва: Ми будемо розглядати три варіанти, Буде підвісний міст без опор, який є пріоритетним, другий варіант з опорами, і третій з опорами, просто різні конструкції

Будуватиме міст  китайська компанія з будівництва доріг і мостів, з якою “Укравтодор” вже підписав Меморандум про співпрацю. В 2009 році корпорація спорудила  найдовший міст у світі, який з'єднав через океан міста Шанхай і Нінбо. Довжина переправи 36 кілометрів. Нинішній проект  стане першим в Україні.

Ванг Денбін, голова технічної групи представництва «CRBC»: Компанія відкрита до співпраці, з місцевими партнерами, як в плані проектування так і в плані будівництва і модель нашої роботи за кордоном залучати місцевих підрядників до виконання робіт 00:58

Нагадаємо, кременчужани проти зведення  мосту в передмісті Кременчука, а не безпосередньо в місті. Володимир Трояновський пояснює, таке рішення ухвалили, щоб розвантажити вулиці та зберегти інфраструктуру.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області: C зоны АТО увеличился поток перевозок через нашу область и в сторону кременчука будет заходить до 20 тыс. перегруженых автомобилей.

Проект розрахований  на три етапи: будівництво мосту через Дніпро та облаштування під’їзних шляхів до споруди.